Magnetyczne

Naklejki magnetyczne to naklejki, które umieszczamy na specjalnych foliach o rożnej grubości, które wewnątrz posiadają magnes.

Z tego typu folii wycinamy rożne kształty. Jednak przypominamy, że opłacalne to jest przy większych nakładach, które zaczynają się od 1000 sztuk. Jeśli chodzi o kolory, to w zasadzie nie ma żadnych ograniczeń. Jesteśmy w stanie umieścić dowolnie wybraną przez klienta grafikę. Montaż takiej reklamy nie trwa długo, wręcz kilka sekund, zresztą tak samo jak jej usunięcie. Na ich produkcję potrzebujemy dwa dni.

Folii magnetycznej nie powinno się stosować na powierzchniach z przetłoczeniami. Powierzchnia powinna być raczej płaska. Przed nałożeniem takiej folii należy zadbać o jej czystość. Zarówno folia jak i podłoże nie może być zakurzone czy oklejone piaskiem.

Naklejki, które mają znaleźć swoje miejsce czy zastosowanie na środkach transportu, wykonujemy z najgrubszej folii jaką dysponujemy, a jest to 1,0 mm. Wówczas naklejka bardzo dobrze trzyma się nadwozia. Jeśli jednak chodzi o naklejki stosowane we wnętrzach, naklejane na stojaki, wykonujemy z folii o grubości 0,4 mm.

 

Galeria